У Львові на ТБ УЕБ проводиться аукціон з продажу необробленої деревини

Продаж необробленої деревини у Львові на аукционі Prozorro є важливим кроком, прийнятим українським урядом в 2020 році. До цього часу заготовлений ліс продавався різними сумлінними способами. Торги, що проводяться в електронному форматі, допомагають вийти з тіні отнку, гарантувати учасникам рівні правила гри та законно наповнити державний бюджет.

Продаж необробленої деревини у Львові на аукціоні ТБ «УЕБ» — без корупції, посередників та тіньових схем. Згідно зі статистикою, лише у 2019 році загальний дохід від реалізації різних видів деревини склав 15 млрд. грн. Однак через відсутність чітких, а головне прозорих правил, чиновники могли незаконно покласти до кишень десятки, а то й сотні тисяч гривень. У будь-якому регіоні клієнти (найчастіше це приватні деревообробні підприємства) зобов’язані укласти з лісгоспом угоду. У той же час вони часто погоджуються на неприйнятні умови — непрозорі ціни, завищені витрати та неадекватну якість сировини.

Співпраця з «Прозорро.Продажі» забезпечила учасникам ринку значні переваги. Нинішній антикорупційний стартап, створений в Україні, став прикладом боротьби з корупцією для кожної держави світу. Щодня на електронних аукціонах успішно продаються сотні об’єктів державної та комунальної власності. Сама процедура є повністю прозорою, а хід аукціону контролюється не лише відповідними контролюючими органами, а й простими громадянами.

В електронному аукціоні з продажу необробленої деревини у Львові експерти сайту ueex.com.ua допоможуть перемогти.

Протягом 2020 року в Україні було проведено понад 1000 тендерів, на яких лісозаготівельні підприємства в основному продавали великі партії круглих лісоматеріалів (від 150 куб. м). Зараз загальний дохід від них становить 282 млн. грн., і більше 11 млн. грн. оплачують клієнти сайту ueex.com.ua.

Активними учасниками, які регулярно виставляють круглий ліс та дрова з галузі у Львівській області на онлайн-аукціони, є такі компанії:

  • Бродівський лісгосп;
  • Самбірський;
  • Сколівський;
  • Славський ЛГП «Галсільліс».

Щоб взяти участь у відкритому аукціоні з продажу необробленої деревини як у Львові, так і в інших регіонах України, зареєструйтесь на сайті «Української енергетичної біржі» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/u-lvovi-auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-prohodit-na-tb/.

У Львові на ТБ УЕБ проводиться аукціон з продажу необробленої деревини