Як оформлюються результати електронних торгів

Запуск електронних торгів та їх проведення – це два важливих етапів, які повинні проводитися відповідно з вказаним регламентом. Відповідно, відповідати зазначеним критеріям повинні не лише учасники, але й організатор торгів, який подав відповідну заявку на те, щоб аукціон був розглянутий та опублікований на певному ресурсі.

В сучасних реаліях частіше за все перевагу віддають сайту української універсальної біржі. Сервіс uub.in.ua пропонує всім учасникам торгів однаково рівні умови, за яких вони мають реальні шанси на те, щоб стати переможцем по ходу проведеного аукціону. При всьому цьому, питання оформлення та підведення результатів торгів часто залишається за кадром.

Що потрібно знати про підведення підсумків аукціонів

Після того, як основний етап електронних торгів підходить до завершення, на відповідному електронному майданчику з’являються відомості про те, що певний лот знайшов свого переможця. Відповідно, система на автоматичному рівні проводить формування та розміщення відповідного протоколу. Відбувається все це в той самий день, коли були закінчені електронні торги. В крайньому випадку, це може затягнутися до наступного робочого дня.

Що стосується самого протоколу, то в ньому повинна бути присутня наступна інформація:

  1. Назва лоту та його детальний опис;
  2. Номер лоту;
  3. Початковий вартість, з якої починався аукціон;
  4. Номер переможця;
  5. Детальна інформація про те, як проводилися торги
  6. Умови для участі в торгах;
  7. Повний перелік учасників, які боролися за перемогу;
  8. Інформація про переможця та його пропозиція стосовно вартості;

Окрім цього, повинна також бути вказана і конкретна сума коштів, яка буда віддана переможцем по ходу торгів. Є також є один пункт стосовно банківських реквізитів організатора аукціону, саме на ці рахунки й повинна бути переведена сума переможцем.

В окремих випадках можуть бути певні розбіжності і додаткові пункти. Більш того, українська універсальна біржа акредитована в системі ПроЗорро, що дає додаткову гарантію на те, що учасник не буде ризикувати своїми власними коштами.

 

Як оформлюються результати електронних торгів